PROJEKTOR LED OVERMAX MULTIPIC 3.5

549,00 zł
Brutto
Więcej informacji
Rozdzielczość HD 1280 x 720px
Jasność 2200 lumenów
Współczynnik kontrastu 1500:1
Obrócenie obrazu 180o
Obiektyw 3-soczewkowy szklany układ, ręczna korekcja ostrości
Proporcje obrazu 16:9, 4:3
Rodzaj lampy LED 65W, żywotność: 50 000 h
Rozmiar obrazu 35 – 150’’
Głośnik 1x5W z subwooferem
Interfejsy 2xHDMI, USB, VIDEO, AUDIO OUT,VGA, IR
Wyposażenie Pilot, przewód zasilający, przewód AV RCA, przewód HDMI
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Multipic 3.5 to niezwykle wytrzymały projektor, który idealnie sprawdzi się podczas projekcji filmów, wykładów w dużych salach, lub prezentacji biznesowych. Dzięki swym kompaktowym rozmiarom (21,5 x 18,5 x 8,7 cm) i niskiej wadze (1,5 kg), możesz go zabrać wszędzie. Świetnie sprawdza się też jako zastępstwo tradycyjnego telewizora, przy czym zajmuje znacznie mniej miejsca w mieszkaniu, a do tego oferuje większy obraz.

Projektor na długie lata

Dokładna selekcja materiałów i doskonały system chłodzący zapewnia długą żywotność lampy projektora. Może ona służyć nawet 50 000 godzin bez utraty parametrów, gdyż została specjalnie zaprojektowana. To ponad 5 lat ciągłej, bezawaryjnej pracy. Ciche, wydajne chłodzenie zapobiega nagrzewaniu się podzespołów do wysokiej temperatury, co sprawia, że urządzenie działa wiele lat na pełnej wydajności.

Projektor LED Overmax Multipic 3.5
Projektor LED Overmax Multipic 3.5

Możliwości połączenia z siecią Wi-Fi

Specjalny moduł, który pozwala na łączność przez Wi-Fi sprawia, że masz możliwość wygodnego i bezprzewodowego wyświetlania obrazu z urządzeń takich jak tablet, telefon, laptop, czy komputer stacjonarny. Ponadto w projektorze domyślnie zostały zainstalowane aplikacje YouTube i KoalaTV, dzięki czemu masz ułatwiony dostęp do ulubionych materiałów. Wystarczy jedynie połączyć projektor z siecią Wi-Fi. Multipic 3.5 sprawdza się też przy streamowaniu przez aplikacje Miracast oraz Air Play z dowolnego urządzenia z systemem Android lub iOS.

Doskonałe parametry

Rzutnik multipic 3.5 ma dopracowaną technikę oraz stworzony jest z zaawansowanych technologicznie materiałów. Sprawia to, że obraz jest zawsze czytelny, a barwy są perfekcyjnie odwzorowane. Wysoka rozdzielczość Full HD (1080p), doskonały kontrast (1500:1) oraz bardzo wysokie parametry jasności (2200 lumenów) znacznie polepszają komfort oglądania wyświetlanego obrazu nawet w słabszych warunkach oświetleniowych. Nie tracąc na jakości, projektor pozwala wyświetlać obrazy o przekątnej aż do 150 cali.

Projektor LED Overmax Multipic 3.5
Projektor LED Overmax Multipic 3.5

Głośnik z subwooferem

Rzutnik Multipic 3.5 posiada jednocześnie zwykły głośnik, oraz specjalny subwoofer (głośnik niskotonowy), dzięki czemu jakość i głębia dźwięku jest odpowiednio zadbana. Rozbudowany equalizer pozwala na swobodną regulację ustawień. Głośnik posiada trzy tryby, które mogą się skupić na muzyce, głosie lektora, lub na wydarzeniach w filmie. Dzięki temu możesz stworzyć niesamowitą atmosferę i czerpać jak najwięcej przyjemności z oglądanego filmu.

Centrum domowej rozrywki

Projektor posiada wiele gniazd, które podwyższają komfort rozrywki. Standardowe gniazdo USB oraz VGA a także dwa gniazda HDMI pozwalają na podłączenie dwóch niezależnych urządzeń (np. komputer i konsolę), co zapewnia jeszcze większe możliwości projektora. W łatwy sposób możesz przełączać między urządzeniami za pomocą pilota i zdecydować o źródle obrazu.

Projektor LED Overmax Multipic 3.5
Projektor LED Overmax Multipic 3.5

Prosty w obsłudze

Projektor jest niezwykle prosty w obsłudze. Korekcja trapezowa Keystone pozwala na swobodną zmianę ustawień obrazu. Równie łatwo możesz zmienić proporcje obrazu na 16:9 lub 4:3, czy obrócić go o 180 stopni. Menu urządzenia oraz instrukcja są w języku polskim, jednak w razie potrzeby, możesz wygodnie zmienić język oprogramowania w ustawieniach.

1000 Przedmioty