Fotelik samochodowy Lionelo Nico 9-36kg Yellow

299,00 zł
Brutto

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

 • Model: Nico
 • Norma: ECE R44/04
 • Przedział wagowy: 9 - 36 kg
 • Kierunek montażu: przodem do kierunku jazdy
 • Sposób montażu: samochodowe pasy bezpieczeństwa
 • Funkcjonalność: 5-stopniowa regulacja głębokiego zagłówka; podstawka dla starszych dzieci; dwustronna wkładka redukcyjna dla młodszych dzieci; wygodne podłokietniki; zdejmowana tapicerka nadająca się do prania; antypoślizgowe nakładki na pasy
 • Waga produktu: 5,4 kg
 • Wymiary produktu: 46.5 x 45,5 x 61-71 cm
 • Materiały: HDPE polietylen, polipropylen, poliester
 • Zestaw: fotelik samochodowy, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Fotelik samochodowy Lionelo Nico

Fotelik samochodowy Lionelo Nico sprawdzi się w sam raz do Twojego auta, jeśli chcesz zapewnić odpowiednią ochronę oraz wygodę swojemu dziecku. Zaprojektowany został tak, by sprostać potrzebom zarówno tych najmłodszych dzieci, jak i tych starszych. Fotelik posiada aż 4 stopnie regulacji zagłówka, więc będzie rósł razem z dzieckiem, dzięki czemu stanowi jednorazowy zakup na wiele lat. Co więcej, fotelik Nico może również posłużyć jako sama podstawka dla starszych dzieci.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Bezpieczeństwo na drodze

Inwestując w fotelik do auta, chcesz mieć pewność skutecznej ochrony, a także komfortu dziecka. 5-punktowe wytrzymałe pasy utrzymają dziecko w foteliku, nie ocierając jego skóry dzięki dodatkowym poduszkom. Zastosowana technologia antypoślizgowych nakładek sprawi, że pasy zawsze będą we właściwym ułożeniu. W razie kolizji specjalne wzmocnienia na po bokach oraz na zagłówku zaabsorbują siłę uderzenia, a dodatkowa poduszka na zagłówku zabezpieczy główkę dziecka.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Dostosowuje się do budowy ciała

Wygoda podczas jazdy sprzyja przyjemnym podróżom.Podwójna pianka dostosowuje się do ciężaru ciała dziecka, dając skuteczne podtrzymanie i odciążając kręgosłup. Podłokietniki zapewniają oparcie dla rąk, minimalizując poczucie zdrętwienia i napięcia mięśni, co ma znaczenie szczególnie w dłuższych trasach.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Komfortowy fotel godny króla!

Choć najważniejsze jest bezpieczeństwo, zadbaliśmy również o wygodę dziecka podczas podróży. W zestawie z fotelikiem otrzymasz daszek, który stanowi skuteczną osłonę w słoneczne dni. Siedzisko jest głębokie, dzięki czemu jest niezwykle wygodne dla dziecka. Tapicerka jest miękka i przyjemna w dotyku, a do tego łatwa w utrzymaniu czystości – wystarczy odpiąć ją i wyprać w pralce.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Potęga koloru

Zadbaliśmy również o stronę wizualną fotelika, by komfort i bezpieczeństwo szedł w parze z uśmiechem wywołanym ulubionym kolorem. Lionelo Nico został zaprojektowany w aż czterech różnych kolorach, by każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie i wnętrza swojego auta. Żółty jest słonecznym, pogodnym kolorem, który reprezentuje radość. Wasze podróże mogą stać się jeszcze bardziej szczęśliwe podczas korzystania z fotelika tego koloru.

Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Nico

Sprawdzona jakość

Fotelik został poddany wieloetapowej weryfikacji - przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - RDW. Pełna zgodność ze standardem ECE R44/04.

Fotelik samochodowy Nico został poddany wszelkim testom bezpieczeństwa. Przetestowany został przez niezależne renomowane laboratoriom Tass International. Crash-testy obejmowały instalację przodem do kierunku jazdy przy montażu za pomocą pasów samochodowych.

Instrukcja montażu

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance
1000 Przedmioty