Fotelik samochodowy 9-36kg Lionelo Levi Simple Black

229,00 zł
Brutto

Specyfikacja

 • Wymiary fotelika - 44 x 36 x 69 cm
 • Przedział wagowy - od 9 do 36 kg
 • Waga fotelika: 4,8 kg
 • Montaż - przodem do kierunku jazdy
 • Materiał: podstawa - 100% HDPE (polietylen), tapicerka - 100% Poliester
 • Możliwość prania: tak, w 30°C
 • Normy: ECE R44.04
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

FOTELIK SAMOCHODOWY LIONELO LEVI SIMPLE 9-36 kg

Fotelik samochodowy Levi Simple

 • Najbezpieczniejszy w swojej klasie
 • Zabezpieczenia boczne
 • 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
 • Wkładki redukcyjne
 • Dodatkowa ochrona główki dziecka
 • Regulowana wysokość zagłówka
 • Zdejmowana tapicerka, nadająca się do prania w pralce
 • Bardzo prosty montaż w aucie
 • Karta Dziecka

Każdy fotelik Lionelo podlega rygorystycznym i szczegółowym badaniom. Dzięki temu mamy pewność, że foteliki Levi Simple spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa normy ECE R44/04. Wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo fotelika potwierdza także przyznany certyfikat SNCH.

Najbezpieczniejszy fotelik tej klasy!

Levi Simple został przetestowany przez renomowane niezależne laboratorium Tass International. Crash-testy obejmowały instalację przodem do kierunku jazdy przy montażu za pomocą pasów samochodowych. Analizie poddane zostały między innymi maksymalne wychylenie głowy czy stabilność konstrukcji i mocowania fotelika. Podczas każdego z wykonanych testów zderzeniowych fotelik Levi One zapewnił odpowiednią ochronę, nie przekraczając dopuszczalnych norm bezpieczeństwa, w tym norm dotyczących głowy i szyi dziecka.

Film prezentujący test zderzeniowy fotelika Levi Simple https://www.youtube.com/watch?v=dSuba-n6czk

Bezpieczna podróż

Ochrona z każdej strony

Specjalnie zaprojektowane panele ochronne pochłaniają siłę uderzenia bocznego lub tylnego zapewniając ochronę głowy i ramion, zwiększając bezpieczeństwo dziecka.

Wzmocniony zagłówek z możliwością regulacji

Szeroki, pogłębiony zagłówek z ochroną boczną znacznie zwiększa bezpieczeństwo małego pasażera. Dzięki aż 6-stopniowej regulacji wysokości zagłówka Levi Simple dopasuje się do każdego typu budowy dziecka.

5-punktowe pasy bezpieczeństwa

Nowoczesne 5-punktowe pasy z pasem biodrowym zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Wygodne nakładki

Dodatkowe antypoślizgowe poduszki na pasach dbają o to, by zabezpieczenia zawsze miały właściwe ułożenie. Dzięki miękkiemu materiałowi nakładki zapobiegają otarciom wrażliwej skóry dziecka.

FOTELIK SAMOCHODOWY LIONELO LEVI SIMPLE 9-36 kg Klasyfikacja ADAC brak

Wygoda dziecka i rodzica

Komfortowe podłokietniki

Odciążając ręce, znacznie podwyższają komfort jazdy w długich trasach. Podłokietniki pozwalają uniknąć drętwienia i stałego napięcia mięśni obu rąk, dzięki czemu podróż nie jest uciążliwa dla dziecka.

Głębokie siedzisko

Fotelik został wyposażony w głębokie siedzisko, dzięki czemu dziecko chronione jest nawet w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach. Ochronę dopełniają dodatkowe wzmocnienia w miejscu odcinka lędźwiowego, dbające o kręgosłup maluszka.

Wkładki redukcyjne

Fotelik został wyposażony w dwie wkładki redukcyjne, które zapewniają lepsze dopasowanie fotelika do mniejszych dzieci. Gdy maluszek wyrośnie, wkładki można bez problemu wyjąć – jedna znajduje się na łączeniu siedzenia z oparciem, druga na zagłówku, dodatkowo poprawiając ochronę głowy.

FOTELIK SAMOCHODOWY LIONELO LEVI SIMPLE 9-36 kg Kolor czerń
FOTELIK SAMOCHODOWY LIONELO LEVI SIMPLE 9-36 kg Kod producenta LEVI SIMPLE
FOTELIK SAMOCHODOWY LIONELO LEVI SIMPLE 9-36 kg Seria SIMPLE

Najwyższa staranność wykonania

Wytrzymała tapicerka

Elegancki, wygodny i przyjazny dla skóry materiał doskonale sprawdza się podczas długich podróży. Tapicerkę można łatwo zdjąć i wyprać w pralce. Już samo odkurzanie pozwala na usunięcie większości zanieczyszczeń.

Rośnie razem z dzieckiem

Dzięki szerokiemu zakresowi wagowemu oraz modułowej budowie fotelik Levi Simple może być używany przez wiele lat, nawet do wieku 10-12 lat.

Łatwy montaż

Montaż fotelika za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa jest bardzo prosty i szybki – pomagają w tym specjalne, wyraźnie oznaczone prowadnice.

Sprawdzona jakość

Levi Simple został poddany wieloetapowej weryfikacji - przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - TÜV. Pełna zgodność z normą bezpieczeństwa ECE R44/04.

FOTELIK SAMOCHODOWY LIONELO LEVI SIMPLE 9-36 kg Sposób montażu samochodowy pas bezpieczeństwa

Dla maluszka i starszaka

Specjalne wkładki redukcyjne dostosowują fotelik do najmniejszych pasażerów z grupy wagowej 9-18 kg (grupa I). Wyciągnięcie wkładki umożliwia przewożenie starszych dzieci z grupy wagowej 15-25 kg (grupa II) oraz 22-36 kg (grupa III).

FOTELIK SAMOCHODOWY LIONELO LEVI SIMPLE 9-36 kg Informacje dodatkowe Regulacja pozycji dziecka Regulacja zagłówka Zdejmowana tapicerka

Karta Dziecka – dodatek do fotelika

To może uratować maluszkowi życie!

Karta Dziecka jest przekaźnikiem informacji o dziecku, jego grupie krwi, chorobach czy alergiach. Przeznaczona jest do umieszczenia w widocznym miejscu fotelika samochodowego, by w razie wypadku na drodze ratownicy wyciągający dziecko od razu zauważyli obecność karty. To znacznie przyspiesza działania medyczne w razie wypadku.

Jak wypełnić Kartę Dziecka?

W treści powinny znajdować się tylko najważniejsze informacje, które będą użyteczne dla ratowników i lekarzy, np. alergia na określony środek przeciwbólowy czy numery kontaktowe do opiekunów. Kartę wypełnia się niezmywalnym markerem.

999 Przedmioty