Fotelik samochodowy Lionelo Liam 0-18kg Yellow Mustard

249,00 zł
Brutto

SPECYFIKACJA

 • Model - Liam
 • Wymiary fotelika - 65 x 64 x 47 cm
 • Przedział wagowy - od 0+ do 18 kg
 • Waga fotelika - 6,7 kg
 • Montaż - przodem, lub tyłem do kierunku jazdy
 • Materiał
 • Podstawa: 100% HDPE (polietylen)
 • Tapicerka: 100% Poliester
 • Certyfikaty
 • SNCH
 • Luxcontrol TUV Rheinland
 • ECE R44.04
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Fotelik samochodowy Lionelo Liam

Fotelik Lionelo Liam został zaprojektowany w taki sposób, by nadawał się dla dzieci już od pierwszych dni życia i służył im jeszcze przez kolejne lata. Dla bezpieczeństwa i wygody najmłodszych, Liam ma możliwość zamontowania fotelika tyłem do kierunku jazdy. Ponadto dodatkowa wkładka redukcyjna otula miękko maluszka i zapewnia lepsze dostosowanie do fotelika.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Liam Yellow Mustard

Bezpieczeństwo podczas podróży

Zagłówek o zwiększonej szerokości zapewnia pełną ochronę dzięki bocznym wzmocnieniom, a dodatkowa poduszka utrzymuje głowę maluszka w odpowiedniej pozycji. Fotelik samochodowy Liam został wyposażony też w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które sprawiają, że dziecko będzie odpowiednio zabezpieczone podczas jazdy. Otulinki na nich zapobiegną zaś otarciom na wrażliwej skórze pociechy.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Liam Yellow Mustard

Pewność i wygoda

Fotelik do auta Lionelo Liam posiada aż 3-stopniową regulację nachylenia, dzięki czemu dziecko można przewozić nawet w pozycji półleżącej. Głębokie siedzisko jest nie tylko wygodne dla pociech, ale pełni też funkcję dodatkowej ochrony, którą dopełnia wzmocnienie w miejscu odcinka lędźwiowego. Dzięki temu masz pewność, że ułożenie maluszka jest prawidłowe. Tapicerka jest przyjemna w dotyku i łatwa do czyszczenia. W razie potrzeby bez trudu można ją zdjąć i wyprać w pralce.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Liam Yellow Mustard

Potęga koloru

Zadbaliśmy również o stronę wizualną fotelika, by komfort i bezpieczeństwo szedł w parze z uśmiechem wywołanym ulubionym kolorem. Lionelo Liam został zaprojektowany w aż sześciu różnych kolorach, by każdy mógł wybrać odpowiedni dla siebie i wnętrza swojego auta. Kolor musztardowy jest nieco przygaszoną wersją żółci, dzięki czemu jest bardziej neutralny i wpasowuje się w każde wnętrze auta. Daje wrażenie zarówno radości, jak i przytulności co sprawia, że idealnie pasuje do fotelików dziecięcych. Wybierając fotelik w tej barwie, sprawisz że dziecko będzie się czuło jeszcze bardziej komfortowo podczas jazdy.

Fotelik samochodowy 0-18kg Lionelo Liam Yellow Mustard

Sprawdzona jakość

Fotelik został poddany wieloetapowej weryfikacji - przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SNCH. Pełna zgodność ze standardem ECE R44/04.

Fotelik samochodowy Liam został poddany wszelkim testom bezpieczeństwa. Przetestowany został przez niezależne renomowane laboratoriom Tass International. Crash-testy obejmowały instalację przodem do kierunku jazdy przy montażu za pomocą pasów samochodowych.

Instrukcja montażu

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

1000 Przedmioty