KASK ROWEROWY LIONELO HELMET GREY

39,00 zł
Brutto

SPECYFIKACJA:

  • wymiary kasku: 24,5 x 21 x 15,5 cm
  • zakres obwodu głowy: 50-56 cm
  • kolor: szary
  • kask przeznaczony dla dzieci powyżej 2. roku życia
  • kod producenta: LO-HELMET GREY
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kask rowerowy Lionelo Helmet zbudowany jest z wysokiej jakości energochłonnych materiałów, które skutecznie chronią głowę dziecka w sytuacji upadku czy uderzenia. Regulacja ustawiana za pomocą pokrętła pozwala dopasować prawidłowe ułożenie produktu, a jego powierzchnia daje możliwość samodzielnego ozdobienia za pomocą kredy lub pisaków.

Duży zakres regulacji

Helmet wyposażony jest w regulację o zakresie od 50 do 56 centymetrów, co pozwala skutecznie dopasować produkt do kształtu głowy.

Wydajna wentylacja

Dzięki 11-otworowemu systemowi wentylacji kask chroni głowę dziecka przed przegrzaniem.

Materiały energochłonne

Kask Lionelo Helmet wykonany jest z energochłonnych materiałów ABS i EPS, które absorbują energię wytwarzająca się w wyniku uderzenia.

Możliwość dekoracji

Powierzchnia kasku daje możliwość ozdobienia jej za pomocą pisaków i kredy.

Bezpieczeństwo w czasie zabawy

Kask Lionelo Helmet został wykonany z wysokiej jakości materiału ABS (skorupa zewnętrzna) i EPS (wypełnienie wewnętrzne), które skutecznie absorbują wytwarzającą się energię w momencie ewentualnego upadku czy uderzenia. Produkt posiada również ochraniacz na podbródek.

Lionelo Helmet został przetestowany przez renomowane laboratorium Intertek. Produkt spełnia wymogi europejskiej normy bezpieczeństwa EN 1078. Ponadto objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assitance.

Wygodna ochrona i świetna zabawa

Lionelo Helmet został wyposażony w podwójną regulację, która pozwala na optymalne dopasowanie kasku do różnych kształtów głowy i powoduje, że rośnie on wraz z dzieckiem. Produkt posiada 11-otworowy system wentylacyjny zapewniający optymalną cyrkulację powietrza. Powierzchnia kasku jest przystosowana do ozdabiania kredą i pisakami.

1000 Przedmioty