BRAMKA OCHRONNA LIONELO TULIA GREY

249,00 zł
Brutto

SPECYFIKACJA

 • Marka: Lionelo
 • Model: Tulia
 • Wymiary: 93 x do 140cm
 • Zabezpieczenie: Podwójne
 • Waga: 1,35 kg
 • Materiał: 60% polyester, 40% powłoka PCV
 • Zestaw: 3 mocowania na 3 różne lokalizacje
 • Konstrukcja: Składana
 • Certyfikaty
 • SGS
 • EN 1930:2011
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Łatwa w instalacji barierka ochronna Tulia skutecznie zapobiega niekontrolowanym wizytom dziecka w miejscach, które mogą zagrażać jego bezpieczeństwu. Dzięki swojej elastyczności łatwo dopasowuje się do różnego rodzaju przejść, a podwójne zabezpieczenie uniemożliwia maluszkowi przeforsowanie zapory. Z kolei brak progu zapewnia dziecku oraz jego opiekunom swobodne przemieszczanie się bez ryzyka potknięcia.

Brak progu

Barierka nie posiada progu, co niesie za sobą brak ryzyka potknięcia się dziecka czy rodzica.

Kompaktowe rozmiary po złożeniu

Forma rolety pozwala zwinąć barierkę do kompaktowych rozmiarów, pozostawiając ją jednocześnie w gotowości do użycia.

Łatwa instalacja

Barierka może być montowana na wszelkiego rodzaju ścianach. W zestawie produktu znajdują się 3 komplety mocowań.

Podwójne zabezpieczenie

Barierka może być montowana na wszelkiego rodzaju ścianach. W zestawie produktu znajdują się 3 komplety mocowań.

Skuteczna ochrona dziecka

Bramka ochronna Tulia skutecznie wyznacza bezpieczną przestrzeń i odgradza pomieszczenia, do których dziecko nie powinno mieć wstępu. Dzięki pomysłowej konstrukcji i idącej za tym wszechstronności Tulia łatwo dostosowuje się nawet do najbardziej nietypowych przejść.

Prosty montaż i trwały materiał

Barierka ochronna Tulia nadaje się do montażu na różnego typu ścianach. W zestawie produktu znajdują się 3 komplety mocowań do instalacji w różnych miejscach. Funkcja Clip On/Off pozwala na bezproblemowe przepinanie barierki między pomieszczeniami. Rozpiętość rolety wynosi do 140. centymetrów. Produkt wykonany jest z trwałego materiału syntetycznego, odpornego na działania promieni UV oraz deszczu. Dzięki temu barierka może być stosowana nie tylko wewnątrz pomieszczeń, ale również na zewnątrz.

Efektywne zabezpieczenia

Lionelo Tulia posiada mechanizm otwierania z podwójnym zabezpieczeniem. Produkt został wyposażony w system ClipGuard z przyciskiem blokującym zwijanie i rozwijanie rolety, który posiada wskaźnik informujący o działającej ochronie. Produkt wyposażony jest w tzw. pamięć długości, która powoduje, że jakakolwiek forma kolizji z roletą nie spowoduje jej zwinięcia.

Tulia przeszła szereg wewnętrznych kontroli oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1930. Barierka ochronna objęta jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Przyjazne rozwiązania

Barierka ochronna Tulia oferuje uniwersalny design oraz funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu produkt sprawdza się w każdym rodzaju wnętrz. Wyprofilowane i zaokrąglone krawędzie bramki niwelują ryzyko skaleczeń czy otarć. Tulia nie posiada progu, co usuwa niebezpieczeństwo potknięcia się o niego, a także ułatwia sprzątanie.

1000 Przedmioty