BRAMKA OCHRONNA LIONELO TRUUS SLIM LED WHITE

199,00 zł
Brutto

Specyfikacja

 • Marka : Lionelo
 • Model : Truus Slim LED
 • Wymiary bramki : 105 x 3 x 80 cm
 • Sposób montażu : Rozporowo , bez użycia śrub
 • Waga bramki : 5 kg
 • W zestawie : Bramka o długości 76 cm i 2 x Przedłużenia po 10 cm
 • Materiał : Metal , plastik
 • Certyfikaty : SGS , EN 1930:2011 , EN 71-3:2013+A1:2014
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Lionelo Truus Slim LED to niezawodny produkt określający bezpieczną przestrzeń, w której dziecko może się przemieszczać. Łatwy montaż, a także funkcjonalność oraz uniwersalny design sprawiają, że bramka znajduje zastosowanie niemal w każdym rodzaju wnętrz, a lampka LED oraz mechanizm otwierania z podwójnym zabezpieczeniem zwiększają komfort użytkowania i poziom bezpieczeństwa maluszka.

Łatwy montaż

Barierka instalowana jest rozporowo w sposób pewny i bezpieczny.

Niski próg

Truus Slim LED posiada zaokrąglony próg o wysokości 1,5 centymetra, zmniejszając w ten sposób możliwość potknięcia i ułatwiając sprzątanie odkurzaczom automatycznym.

Otwieranie w dwie strony

Drzwi bramki otwierają się w obu kierunkach, pozytywnie wpływając na funkcjonalność i komfort korzystania z produktu.

Dioda LED

Produkt wyposażony jest w lampkę LED z czujnikiem zmierzchu. Dioda działa do 240. godzin na jednej baterii.

Całodobowa ochrona

Barierka ochronna Truus Slim LED została stworzona po to, by rodzice świadomie mogli określać strefę, w której maluszek może się przemieszczać. Produkt został wyposażony w lampkę LED z czujnikiem zmierzchu. Kiedy sensor wykryje, że w pomieszczeniu zapada zmrok, uruchamia diodę oświetlającą barierkę, co czynią ją widoczną w ciemności. Dioda świeci do 240. godzin na jednej baterii AAA.

Łatwy montaż i duży zakres wymiarowy

Barierka Truus Slim LED jest bardzo łatwa w montażu. Instalowana jest rozporowo, a dzięki szerokiemu zakresowi wymiarowemu od 75. do 85. centymetrów wpisuje się w wymagania różnych przejść. Istnieje również możliwość dołączenia rozszerzeń pozwalających zwiększyć szerokość montażową do 105. centymetrów.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

W produkcie zastosowano mechanizm otwierania z podwójnym zabezpieczeniem. Przejście jest możliwe dopiero po naciśnięciu przycisku i uniesieniu drzwi. Zaokrąglone krawędzie Truus Slim LED zapobiegają ryzyku otarć i skaleczeń przy próbach otwarcia barierki przez maluszka.

Bramka ochronna został poddana szeregowi wewnętrznych kontroli oraz testom w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Produkt spełnia wszystkie wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 1930. Barierka została objęta dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Łatwe i wygodne użytkowanie

Bramkę można otwierać w obu kierunkach, a funkcja AutoStop sprawia, że w momencie rozwarcia drzwiczek o kąt większy niż 90° następuje blokada zamknięcia. Truus Slim LED posiada zaokrąglony próg o wysokości 1,5 centymetra oraz wydzielone miejsce na listwę podłogową, co powoduje, że produkt łatwiej jest dopasować do podłoża.

1000 Przedmioty