ROWEREK TRÓJKOŁOWY 2W1 LIONELO TRIS STONE GREY

469,00 zł
Brutto

Specyfikacja

 • Przedział wiekowy: od 18 miesięcy do 5 lat
 • Maksymalna waga dziecka: 25 kg
 • Materiał: Konstrukcja: metal, tapicerka: 100% polister
 • Blokada skrętu kierownicy: tak
 • Obrotowe siedzisko: tak
 • Rozmiar kół: Przód 10 cali (25,4cm), tył 8cali (20,3cm)
 • Rodzaj kół: Gumowe, nieprzebijalne PU
 • Wymiary: 110 x 108 x 50 cm
 • Wymiary po złożeniu: 70 x 50 x 47 cm
 • Waga rowerka: 11 kg
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Rowerek Tris to uniwersalny trójkołowiec, który dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom po złożeniu, funkcjonalnym rozwiązaniom i szerokiemu zakresowi regulacji pojazd sprawdza się zarówno podczas codziennego używania, jak i w czasie podróży.

Blokada pedałów i kierownicy

Zablokowana kierownica i pedały uniemożliwiają maluchowi manewrowanie do momentu, aż będzie gotów samodzielnie kierować rowerkiem.

Kompaktowe składanie

Pojazd został wyposażony w wygodny mechanizm składania do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu zajmuje mało miejsca i znakomicie sprawdza się w podróży.

Montaż bez narzędzi

Model Tris można złożyć w szybki i łatwy sposób bez użycia narzędzi.

Regulacja uchwytu

Duży zakres regulacji uchwytu pozwala dopasować jego wysokość do wzrostu opiekuna.

Wszechstronna konstrukcja pojazdu

Lionelo Tris to wielofunkcyjny rowerek przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 18. miesiąc życia. Dobrze wyprofilowane siedzisko z regulowanym oparciem umożliwia przewożenie najmłodszych przodem lub tyłem do kierunku jazdy, a wolne koło, blokada pedałów oraz wygodna rączka gwarantują bezproblemowe prowadzenie rowerka. Wraz z rozwojem pociechy model Tris zmienia swoje funkcje. Wówczas możliwy jest demontaż podnóżka, odblokowanie pedałów, a później samodzielne sterowanie pojazdem przez dziecko.

Wydajne koła o dużej trwałości

Lekkie koła modelu Tris, wykonane z wysokiej jakości tworzywa PU, zapewniają znakomitą przyczepność i amortyzację. Nad przednim kołem znajduje się osłona chroniąca nóżki dziecka przed wkręceniem, pełniąca jednocześnie funkcję błotnika. Pojazd dysponuje daszkiem z wbudowaną siatką, który podobnie jak podnóżek i pałąk zabezpieczający, można łatwo zdemontować.

Bezpieczeństwo i potwierdzona jakość

Model Tris wyposażono w 3-punktowe pasy z otulinkami oraz miękką poręcz pokrytą wysokiej jakości pianką. Kierownica pojazdu otrzymała antypoślizgowe nakładki, a na daszku trókołowca umieszczono elementy odblaskowe. Ponadto tylne koła rowerka posiadają 2 skuteczne hamulce.

Lionelo Tris przeszedł wieloetapowy proces weryfikacji oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym Intertek. Spełnia wymagania europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 71. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Szybki montaż bez użycia narzędzi

Lionelo Tris posiada wygodny i intuicyjny mechanizm składania do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu znakomicie sprawdza się w podróży. W kilka sekund jest gotowy do użycia – wszystko bez dodatkowych narzędzi. Z przodu pojazdu znajduje się dzwonek oraz uchwyt na butelkę lub bidon dla dziecka. Do zestawu produktu została również dołączona torba na dziecięce akcesoria i najpotrzebniejsze rzeczy.

1000 Przedmioty