KRZESEŁKO DO KARMIENIA LIONELO LINN PLUS BEIGE

349,00 zł
Brutto

Specyfikacja:

 • Przedział wiekowy: Od 6m do 3 lat
 • Maksymalna waga dziecka: do 15 kg
 • Blokada złożenia: Tak
 • Rodzaj kół: Plastikowe, na tylnej osi
 • Pasy bezpieczeństwa: Tak, 5-punktowe
 • Regulacja pochylenia oparcia: Tak, 3 poziomy
 • Regulacja wysokości: Tak, 6 poziomów
 • Rodzaj i typ konstrukcji: Metal i tworzywo sztuczne
 • Rodzaj i typ materiałów: Materiał PU
 • Wymiary: 110 x 86 x 55 cm
 • Waga krzesełka: 7,3 kg
Ilość

 • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
 • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Lionelo Linn Plus to wielofunkcyjne krzesełko o szerokim zakresie regulacji, dzięki której łatwo dostosować je zarówno do potrzeb półrocznego dziecka, jak i przedszkolaka. Solidna konstrukcja, kompaktowe rozmiary po złożeniu oraz łatwość w utrzymaniu w czystości sprawiają, że Linn Plus będzie idealnym kompanem maluszka podczas codziennych posiłków.

Antypoślizgowe nakładki

Zamieszczone na przednich nóżkach antypoślizgowe nakładki uniemożliwiają przesuwanie się produktu w czasie używania i chronią podłogę przed zarysowaniem.

Kompaktowe składanie

Efektywny system składania pozwala złożyć produkt do kompaktowych rozmiarów.

Regulacja oparcia

Możliwość ustawienia oparcia krzesełka w 3. pozycjach pozwala dostosować jego ułożenie do bieżących potrzeb dziecka.

Regulacja wysokości

Krzesełko dysponuje 6-stopniową regulacją wysokości, dzięki której można dostosować jego ustawienie niemalże do każdego stołu.

Dostosowane do potrzeb malucha

Linn Plus został zaprojektowany z myślą o wspólnym spożywaniu posiłków i wygodnym karmieniu maluszka. Krzesełko dysponuje opcją 6-stopniowej regulacji wysokości siedziska, która pozwala dopasować jego ustawienie do poziomu stołowego blatu, a także regulację wysunięcia tacy. Dzięki 3. stopniom ustawienia oparcia oraz dającemu się zdemontować podnóżkowi łatwo jest zaadaptować ułożenie krzesełka do bieżących potrzeb pociechy.

Stabilna konstrukcja i łatwe składanie

Solidna i stabilna konstrukcja umożliwia bezpieczne korzystanie z krzesełka tym dzieciom, których waga nie przekroczyła 15. kilogramów. Dzięki efektywnemu systemowi składania produktu do kompaktowych rozmiarów Linn Plus jest łatwy w przechowywaniu i transporcie. Złożone krzesełko z powodzeniem zmieści się pod łóżkiem, w schowku czy szafie, a także w samochodowym bagażniku.

Bezpieczeństwo i potwierdzona jakość

Przed wypadnięciem z krzesełka dziecko chronione jest za pomocą 5-punktowych wytrzymałych pasów. Nóżki modelu Linn Plus posiadają antypoślizgowe podkładki zwiększające stabilność produktu i chroniące podłogę przed zarysowaniem.

Krzesełko przeszło wieloetapową weryfikację oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Spełnia ono wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 14988. Produkt objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Ergonomiczne rozwiązania

W zestawie Lionelo Linn Plus znajduje się podwójna regulowana taca, której wierzchnią cześć można zdemontować i umyć w zmywarce. Tapicerka z ekoskóry sprawia, że krzesełko jest odporne na zabrudzenia, zalania oraz przetarcia. Przyjazna dla skóry dziecka faktura tworzywa umożliwia bezproblemowe czyszczenie za pomocą wilgotnej ściereczki. Krzesełko dysponuje również pojemnym koszem na akcesoria.

1000 Przedmioty