KOJEC DLA DZIECKA LIONELO ROEL BLUE NAVY

299,00 zł
Brutto

Specyfikacja

  • Wymiary zewnętrzne po rozłożeniu: 118 x 118 x 83 cm
  • Wymiary wewnętrzne po rozłożeniu: 112 x 112 x 83 cm
  • Waga kojca: 6 kg
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Możliwość prania: Ręcznie do 30°C
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Kojec Roel wydatnie pomaga w organizacji przestrzeni do zabawy zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Jego szybki i bezpieczny system składania do niewielkich rozmiarów oraz torba do przenoszenia sprawdzają się nawet w warunkach wakacyjnych wyjazdów. Miękkie podłoże, a także lekkie i wytrzymałe materiały sprawiają, że kojec stanowi znakomite miejsce do zabawy dla dzieci do 2. roku życia.

Duża przestrzeń do zabawy

Sześciokątny kształt kojca stanowi ciekawą i funkcjonalną przestrzeń do zabawy oraz przechowywania dziecięcych akcesoriów.

Kompaktowe rozmiary po złożeniu

Intuicyjny mechanizm składania kojca jest łatwy w obsłudze i pozwala na jego złożenie do niewielkich rozmiarów.

Przewiewna siateczka

Ścianki kojca wykonane są z przejrzystego i przewiewnego materiału, który wspomaga prawidłową cyrkulację powietrza.

Torba transportowa

W skład zestawu wchodzi pojemna torba transportowa, która ułatwia przechowywanie i przenoszenie produktu.

Miękkie podłoże i estetyczne wykończenie

Kojec Roel posiada miękkie i elastyczne podłoże, które korzystnie wpływa na stabilizację pozycji dziecka stawiającego pierwsze kroki. Wypełnione jest wysokiej jakości pianką o podwyższonej elastyczności i wytrzymałości, a wierzchnie obicie spodu kojca pokrywa tkanina odporna na przetarcia i zabrudzenia. Produkt został wyposażony w znakomitą izolację cieplną, dzięki czemu bez problemu można z niego korzystać poza domem.

Przejrzyste i bezpieczne ścianki

Ścianki kojca Roel wykonano z przejrzystego i przewiewnego materiału, który pozwala na prawidłowy przepływ powietrza i umożliwia bieżącą obserwację dziecka. Górna część kojca zawierająca spojenia metalowych elementów, umożliwiających jego składnia i rozkładanie, została zabezpieczona szerokim estetycznym panelem materiałowym, który wzmacnia stabilność konstrukcji i zapobiega ewentualnemu zranieniu w trakcie zabawy. Odpinaną tapicerkę można prać w pralce.

Bezpieczna konstrukcja

Stabilna stalowa konstrukcja kojca posiada zabezpieczenie chroniące produkt przed przypadkowym złożeniem. O zachowanie prawidłowego ustawienia modelu Roel dbają także nóżki wyposażone w podkładki antypoślizgowe. Kojec przeszedł pozytywnie wieloetapową kontrolę wewnętrzną oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS. Spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 12227. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Łatwe przemieszczanie

Lionelo Roel posiada łatwy w obsłudze system składania do kompaktowych rozmiarów, dzięki czemu znakomicie sprawdza się zarówno w przestrzeniach domowych, jak również w czasie podróży. W tym celu do zestawu produktu została dołączona torba transportowa z praktyczną rączką ułatwiającą przenoszenie.

1000 Przedmioty