KOJEC DLA DZIECKA LIONELO FIE TURQUOISE SCANDI

299,00 zł
Brutto

Specyfikacja

  • Wymiary po rozłożeniu: 100 x 100 x 76 cm
  • Wymiary po złożeniu: 22 x 24 x 93 cm
  • Waga kojca: 9,5 kg
  • Maksymalna waga dziecka: 15 kg
  • Materiał: 100% 210D poliester
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Lionelo Fie to wielofunkcyjny produkt zapewniający dziecku bezpieczną przestrzeń do rozrywki i rozwoju. Miękkie podłoże i kolorowe przewiewne ścianki czynią zabawę przyjemną i stymulującą, a system LockGuard chroni kojec przed samoistnym złożeniem. Dzięki możliwości składania do niewielkich rozmiarów oraz pakownej torbie dołączonej do zestawu produkt jest łatwy w transporcie i przechowywaniu.

Boczne wejście

Zapinane na zamek wejście do kojca znajduje się w bocznej ściance produktu.

Duża przestrzeń do zabawy

Fie oferuje dużą i wygodną przestrzeń do żywiołowej zabawy.

Kompaktowe rozmiary po złożeniu

Efektywny system składania produktu powoduje, że łatwo jest go złożyć do niewielkich rozmiarów i przetransportować.

Torba transportowa

W skład zestawu kojca Fie wchodzi wygodna i pojemna torba transportowa, w której można przenieść złożony produkt.

Wspaniałe warunki do zabawy

Kojec Fie dysponuje miękkim i elastycznym podłożem, które pozytywnie wpływa na stabilizację pozycji małego użytkownika i skutecznie amortyzuje ewentualne upadki. System składania do kompaktowych rozmiarów pozwala na łatwy transport produktu. Kojec przeznaczony jest dla dzieci o maksymalnej wadze 15. kilogramów.

Przewiewne i kolorowe ścianki

Przejrzyste i przewiewne ściany kojca Fie umożliwiają obserwowanie dziecka i gwarantują efektywną cyrkulację powietrza. Boki produktu ozdabiają kolorowe nadruki, które stymulują wyobraźnię pociechy i zachęcają do zabawy.

Bezpieczna rozrywka

Konstrukcja kojca została wyposażona w system LockGuard, który zapobiega samoistnemu złożeniu się modelu Fie. Wieloetapowa wewnętrzna weryfikacja oraz testy w niezależnym laboratorium certyfikujący potwierdzają wysoki poziom bezpieczeństwa produktu. Kojec spełnia wymogi europejskiego standardu EN 12227. Objęty jest dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Koła z blokadą

Kojec posiada 2 koła umożliwiające mu swobodne przesuwanie się po podłożu. Jednocześnie w celu zabezpieczenia dziecka przed niekontrolowanym przemieszczaniem się produktu podczas zabawy zastosowano efektywną blokadę kół.

1000 Przedmioty