ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC LIONELO SVEN PLUS GREEN OLIVE

399,00 zł
Brutto

Specyfikacja

  • Wymiary po rozłożeniu: 127 x 65 x 77 cm
  • Wymiary po złożeniu: 27 x 24 x 78 cm
  • Waga łóżeczka: 12 kg
  • Maksymalna waga dziecka: 15 kg
  • Materiał: 100% 210D poliester
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Łóżeczko Sven Plus 2 w 1 to propozycja dla rodzin, które cenią sobie mobilność. Dzięki jego wszechstronności i funkcjonalności mały użytkownik może cieszyć się wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa zarówno w domu, jak i w czasie wyjazdu. Łatwe składanie do kompaktowych rozmiarów oraz bogaty zestaw akcesoriów sprawiają, że Sven Plus nie tylko jest łatwy w transporcie, ale sprawdzi się też w każdych okolicznościach.

Boczne wejście

Sven Plus posiada zapinane na zamek boczne wejście, które ułatwia wychodzenie z kojca starszym dzieciom.

Moskitiera

Znajdująca się w zestawie moskitiera skutecznie chroni dziecko przed ukąszeniami owadów.

Przewijak

Dzięki podwyższonym brzegom przewijak zapewnia wyższy poziom wygody i bezpieczeństwa w trakcie zmiany pieluszki.

Torba transportowa

Dopasowana do produktu wytrzymała torba transportowo-ochronna umożliwia jego swobodne przenoszenie po złożeniu.

Dla tych, którzy cenią mobilność

Model Sven Plus może pełnić funkcję łóżeczka turystycznego i kojca. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji, zestawowi akcesoriów i torbie transportowej znakomicie sprawdza się podczas krótkich wyjazdów wakacyjnych czy też relaksu w ogrodzie.

Łóżeczko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji i przeszło testy w laboratorium certyfikującym SGS. Sven Plus spełnia wymogi europejskiego standardu bezpieczeństwa EN 716. Produkt został objęty dożywotnią gwarancją i programem Lionelo Assistance.

Dostosowane do zmieniających się potrzeb

Łóżeczko dysponuje 2. wysokościami ustawienia materaca, jak również bocznym wejściem zapinanym na zamek oraz ściankami z przewiewną siatką zapewniającą odpowiedni obieg powietrza. Produkt posiada stabilną konstrukcję oraz system blokujący LockGuard, który chroni mebel przed samoistnym złożeniem. Do zestawu modelu Sven Plus dołączono przewijak o podwyższonych brzegach oraz funkcjonalne kieszenie i przegródki na akcesoria pielęgnacyjne.

Połączenie wygody i funkcjonalności

Wysokiej jakości mata wykonana z pianki o podwyższonej elastyczności pełni w modelu Sven Plus funkcję podłoża i miejsca zabawy. Łóżeczko otrzymało wyprofilowane plastikowe nakładki osłaniające jego krawędzie i zostało pokryte delikatnym dla skóry materiałem. Obicie jest bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a wszelkie zabrudzenia można wyczyścić wilgotną ściereczką.

Podróżowanie i zabawa na świeżym powietrzu

Do zestawu akcesoriów modelu Sven Plus dołączono baldachim z moskitierą, pałąk z zabawkami oraz interaktywnego pieska. Uspokajająca melodia pozytywki oraz funkcja wibracji, wprawiająca łóżeczko w delikatne drganie, kołyszą dziecko do snu, a kolorowe lampki stymulują wzrok podczas zabawy. Sven Plus został wyposażony w kółka ułatwiające przemieszczanie mebelka. Produkt można złożyć do kompaktowych rozmiarów i spakować do torby transportowej dołączonej do zestawu.

1000 Przedmioty